+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XXXIII Niedziela Zwykła

19 listopada 2023

  1. Dziękujemy ks. Maciejowi Krzywińskiemu, pallotynowi z Warszawy, studentowi psychologii za dzisiejszą pomoc duszpasterską.
  2. Dzisiaj o godz. 18:00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  3. Wypominki o godz. 17:20 i Mszę św. wieczorną w dni powszednie sprawujemy w kaplicy Świętej Rodziny.
  4. We wtorek na godz. 17:00 zapraszamy wszystkie dzieci do kościoła na Mszę św. wypominkową z zapalaniem świec pamięci za naszych bliskich zmarłych. Specjalne karty wypominkowe jeszcze tylko dziś można wrzucić do pudełka Owieczki.
  5. W środę wspomnienie św. Cecylii – Patronki muzyki liturgicznej. W naszych modlitwa pamiętajmy o Panu Organiście, Chórze „Gloria Dei”, młodzieżowej Scholi Pallottiego i Scholi dziecięcej. W środę o godz. 18:00 w kościele Msza św. dziękczynna za 15 lat istnienia Chóru „Gloria Dei”, a następnie spotkanie jubileuszowe w sali parafialnej. Serdecznie zapraszamy na poczęstunek także byłych i przyszłych Chórzystów i Chórzystki.
  6. Dzisiaj w naszej Gazetce jest zjawiskowy artykuł o młodzieżowej Scholi Pallottiego z konkursem dla uczniów klas szóstych, siódmych, ósmych, szkół średnich i studentów. Zachęcamy do przeczytania. Bardzo dziękujemy też za ofiary składane „na Gazetkę”. Ufamy, że – jak co roku – uda się nam bez kłopotów wydać kolorowe wydanie świąteczne.
  7. Rozpoczęliśmy sezon grzewczy w naszym kościele i kaplicy Świętej Rodziny. Bardzo prosimy o dokładne i ciche zamykanie drzwi.
  8. Dziękujemy za ofiary na tacę przeznczone na nowe oświetlenie kościoła i kaplicy. Na ten cel w ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy wpłatę indywidualną na parafialne konto w wysokości 1000 zł oraz ofiary w wysokości 500 zł i 100 zł.
  9. Ksiądz Łukasz Gołaś, dyrektor Radia Pallotti.FM, serdecznie dziękuję za złożone ofiary na radio w wysokości 5150 zł.
  10. Od przyszłej niedzieli (w sklepiku, zakrystii) i w tygodniu (w kancelarii) będą do nabycia świece Caritas Wigilijne dzieło pomocy dzieciom oraz opłatki na stół wigilijny.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką