+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XXXII Niedziela Zwykła

12 listopada 2023

 1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Łukasza Gołasia SAC, dyrektora internetowego Radia Pallotti.FM. Dziękujemy ks. Łukaszowi za głoszone Słowo Boże, a przy wyjściu z kościoła można wesprzeć materialnie radio, które podejmuje różne dzieła ewangelizacyjne.
 2. Dzisiaj o godz. 9:30 Msza św. w intencji ks. Marcina Majewskiego SAC z okazji jego imienin. Pamiętajmy o naszym Solenizancie także w osobistych modlitwach.
 3. Dzisiaj gościmy także w naszej Parafii Pana Arkadiusza Szulca i Zespół „Sanctus”. Na godz. 16:30 Zespół wraz ze Stowarzyszeniem „Nasze Ustronie” zaprasza na koncert pieśni patriotycznych. Z tej racji różaniec i wypominki listopadowe będą dzisiaj wyjątkowo po Mszy św. wieczornej.
 4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 w kaplicy Świętej Rodziny spotkanie dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 przygotowujących się do I Komunii świętej oraz dla ich rodziców.
 5. Jutro, 13 listopada, Nabożeństwo fatimskie dla osób starszych, chorych i samotnych. Od godziny 8:30 różaniec i okazja do spowiedzi, natomiast o godz. 9:00 Msza św. i Adoracja.
 6. W piątek, 17 listopada, o godz. 19:30 w zakrystii spotkanie Ojców Ministrantów. Zapraszamy chętnych mężczyzn, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu.
 7. W przyszłą niedzielę, 19 listopada, o godz. 18:00 Msza św. i katecheza dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
 8. W następny wtorek, 21 listopada, na godz. 17:00 zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. wypominkową z zapalaniem świec za naszych bliskich zmarłych. Karty wypominkowe należy wziąć od Owieczki i do przyszłej niedzieli wrzucić do jej pudełka.
 9. W przyszłą niedzielę będzie zbierana taca inwestycyjna na nowe oświetlenie do kościoła i kaplicy. Składamy wyrazy wdzięczności za każdą ofiarę.
 10. Dziękujemy za ofiary złożone na oświetlenie w kościele. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy wpłatę indywidualną na konto parafialne w wysokości 300 zł. Serdecznie dziękujemy.
 11. Państwo Aleksandra i Łukasz Leśniewscy, rodzice Zuzi naszej parafianki, serdecznie dziękują wszystkim parafianom i sympatykom naszego kościoła za pomoc okazaną ich córce. W ubiegłą niedzielę na rehabilitację Zuzi zebrano 9009,85 zł.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką