+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XXXI Niedziela Zwykła

5 listopada 2023

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem zbierane są ofiary dla naszej dwuletniej parafianki Zuzi Leśniewskiej, która urodziła się z wrodzonym niedorozwojem kości udowej – ma skróconą lewą nogę. Zbiórka jest prowadzona na pokrycie kosztów operacji i rehabilitacji oraz zakup niezbędnych ortez.
  2. Dzisiaj o godz. 14:00 Msza św. hospicyjna, a o godz. 17:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  3. Przez cały listopad, codziennie o godz. 17:20, odmawiamy różaniec, a o godz. 18:00 sprawujemy Mszę św. za zmarłych poleconych w wypominkach listopadowych. Jutro o godz. 17:20 wypominki roczne.
  4. W piątek, 10 listopada, na godz. 19:00 Wspólnota „Galilea” zaprasza do kaplicy Świętej Rodziny na „Wieczór Chwały” z modlitwą o uzdrowienie.
  5. W sobotę, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej Parafii znanego już nam Pana Arkadiusza Szulca i Zespół „Sanctus”, który zaśpiewa na Mszach św. od godz. 8:00 do 18:00. Na godz. 16:30, Zespół wraz ze Stowarzyszeniem „Nasze Ustronie” zaprasza na koncert pieśni patriotycznych. Z tej racji różaniec i wypominki listopadowe będę w przyszłą niedzielę wyjątkowo po Mszy św. wieczornej.
  6. 11 i 12 listopada Wspólnota „Galilea” zaprasza kobiety na kurs „Samarytanka”. Zapisy jeszcze tylko dzisiaj przez formularz internetowy na stronie www.radom.galilea.pl lub pod telefonem 509 547 568 (p. Agata).
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 9:30 Msza św. w intencji ks. Marcina Majewskiego SAC z okazji jego imienin. Solenizanta polecamy pamięci modlitewnej.
  8. W przyszłą niedzielę, 12 listopada, po Mszy św. o godz. 18:00 w kaplicy Świętej Rodziny odbędzie się spotkanie dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 przygotowujących się do I Komunii świętej oraz dla ich rodziców.
  9. Za tydzień, w niedzielę, kazania głosić będzie ks. Łukasz Gołaś, pallotyn, dyrektor Radia Pallotti.FM. Przy wyjściu z kościoła będzie można wesprzeć materialnie radio, które podejmuje dzieło ewangelizacyjne.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone na oświetlenie w kościele. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy wpłaty indywidualne na konto parafialne w łącznej kwocie 2100 zł. Serdecznie dziękujemy.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką