+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XXVI Niedziela Zwykła

1 października 2023

  1. W środę, 4 października, Ojciec Święty otworzy pierwszą sesję XVI Zwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo, misja”. Pamiętajmy w osobistej modlitwie o tym wydarzeniu.
  2. Dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. hospicyjna, a o godz. 17.00 w kaplicy Świętej Rodziny spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  3. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dorosłych i młodzież – codziennie o godz. 17.20, dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 16.35.
  4. Jutro I poniedziałek miesiąca. Różaniec o godz. 17.20 będzie połączony z wypominkami rocznymi. O godz. 18.00 Msza św. za zmarłych.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek nabożeństwa różańcowe w intencji nowych świętych powołań kapłańskich i zakonnych. W I piątek spowiedź podczas porannych Mszy św. oraz od godz. 17.20. O godz. 16.15 – spowiedź dla dzieci. Po różańcu dla dzieci – Komunia św. wynagradzająca Sercu Pana Jezusa. Tego dnia kapłani odwiedzą chorych w ich domach. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Świętej Rodziny w godz. 8.30-21.00 zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W I sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.00.
  6. Młodzież śpiewającą i grającą zapraszamy do Scholi Pallottiego. Próby odbywają się w soboty o godz. 16:00 w salce parafialnej.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Krzysztofa Freitaga SAC – pallotyna z Poznania, który wygłosi do nas Słowo Boże. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiary do puszek na potrzeby pallotyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego w Poznaniu.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką