+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XXV Niedziela Zwykła

24 września 2023

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i dzieci klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 9 przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej.
  2. Od ubiegłego roku w naszej parafii istnieje Akademia Żywej Wiary. Wspólnota ma na celu przypomnienie i pogłębienie wiadomości katechizmowych, znajomości i lepszego rozumienia Pisma Świętego oraz bieżących zagadnień z życia Kościoła i naszej parafii. Spotkania odbywają się w salkach parafialnych w drugi i czwarty wtorek każdego miesiąca po Mszy św. wieczornej. Najbliższe spotkanie odbędzie w najbliższy wtorek, 26 września. Animatorem Wspólnoty jest ks. Andrzej Jasiński SAC. Serdecznie zapraszamy!
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 Msza św. hospicyjna, a o godz. 17.00 w kaplicy Świętej Rodziny spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe: dorosłych i młodzież codziennie o godz. 17.20, a dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 16.35.
  5. Trwa remont korytarza przy naszej kancelarii. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
  6. Od dziś mamy nową stronę internetową naszej parafii – jej nowy adres: jozef.radom.pl, zmienił się również adres e-mailowy: parafia@jozef.radom.pl. Zapraszamy do odwiedzania strony i kontaktu z nami.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką.