+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XXIV Niedziela Zwykła

17 września 2023

  1. Dziękujemy za pomoc duszpasterską ks. Giennadijowi Romaszce, pallotynowi, który na co dzień posługuje w Woronowie na Białorusi.
  2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców i dzieci klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 11 przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św.
  3. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  4. We wtorek, 19 września, o godz. 19:00, w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów, tj. uczniów klas VIII i starszych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami lub opiekunami.
  5. Za tydzień, w niedzielę, 24 września, po wieczornej Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci klas III ze Szkoły Podstawowej nr 9 przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Zapraszamy chłopców i mężczyzn do służby przy ołtarzu. Kolejne spotkanie odbędzie się w przyszła sobotę, 23 września dla kandydatów i ministrantów, wyjątkowo o godz. 14.00 w zakrystii, a dla lektorów – o godz. 15.00. Mężczyzn pragnących poszerzyć Wspólnotę Ojców Ministrantów prosimy o kontakt z Księdzem Proboszczem.                            

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką