+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XXII Niedziela Zwykła

3 września 2023

 1. Wszystkie dzieci przychodzące do naszego kościoła zachęcamy do przeżywania tzw. „Niedzieli z Owieczką”. Karty można wziąć od owieczek, a od przyszłego tygodnia kupony wrzucamy do pudełka przy owieczkach.
 2. Dzisiaj o godz. 14:00 Msza święta hospicyjna, o godz. 17:00 zmiana tajemnic różańcowych dla Wspólnoty Żywego Różańca. O godz. 17:15 zapraszamy wszystkich na różaniec. Dziś nie będzie już Mszy św. o godz. 20:00.
 3. Jutro o godz. 8:00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców i dziadków, dyrekcje szkół, nauczycieli i pracowników oświaty do wspólnej modlitwy.
 4. Jutro o godz. 17:20 wypominki roczne, a następnie Msza św. za zmarłych.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Nabożeństwo o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne o godz. 17:20.
 6. W czwartek po Mszy św. wieczornej pierwsza powakacyjna próba naszego Chóru „Gloria Dei”. Zapraszamy nowe osoby, szczególnie mężczyzn, do śpiewania w chórze.
 7. W przyszłą niedzielę, 10 września, podczas Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas pierwszych.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 Msza święta dla Pielgrzymów „Białej 11”, a następnie w kawiarence pielgrzymkowy wieczór wspomnień.
 9. Zapraszamy chłopców i mężczyzn do służby przy ołtarzu. Zapisy do Wspólnoty ministrantów i lektorów oraz do Wspólnoty ojców ministrantów przyjmuje Ksiądz Proboszcz Rafał Czekalewski.
 10. Chłopców od klasy trzeciej do piątej zapraszamy do Skautów Europy. Zapisy w zakrystii.
 11. Dziewczynki, które chcą śpiewać w Scholi dziecięcej, prosimy o kontakt z s. Joanną i s. Magdaleną.
 12. Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na nocne czuwanie na Świętym Krzyżu. Wyjazd w czwartek, 14 września, o godz. 18.00 spod kaplicy Świętej Rodziny. Powrót w piątek, ok. godz. 5.00. Koszt: 40 zł. Zapisy pod numerem telefonu, który jest rónież w gablocie (600 447 603).

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką