+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XIX Niedziela Zwykła

13 sierpnia 2023 r.

  1. Dzisiaj, jutro i pojutrze zapraszamy na godz. 20.30 na Nabożeństwo i Apel Jasnogórski w łączności z naszymi pielgrzymami, którzy dziś popołudniu dotrą na Jasną Górę.
  2. We wtorek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów. Podczas Mszy świętej o godz. 20.00 wraz z Pielgrzymami „Białej 11” będziemy dziękować za dar 45. Pieszej Pielgrzymki Radomskiej na Jasną Górę.
  3. W piątek, 18 sierpnia, zapraszamy całe rodziny na Nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.20 odczytanie intencji i różaniec. Następnie Msza święta i Procesja fatimska.
  4. Zgodnie z decyzją Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abpa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego, 15 sierpnia, został ustanowiony Dniem Ogólnopolskiej Solidarności ze Słowenią, która zmaga się ze skutkami jednej z największych powodzi ostatnich dekad.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką