+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XII Niedziela Zwykła

23 czerwca 2024

  1. Dziś przed kościołem po Mszach św. o godz. 9:30, 11:00 i 12:30 można zagłosować na budowę – w ramach Budżetu Obywatelskiego – bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej nr 23. Powodzenie tej inicjatywy zależy od liczby oddanych głosów. Przy stolikach będą oczekiwały osoby związane ze Szkołą, które pomogą oddać głos. Należy mieć ze sobą telefon komórkowy. Przy okazji można oddać głos także na inne wskazane przez siebie projekty.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:20; w środę w ramach Nowenny do św. Józefa, którą rozpoczynamy o godz. 17:00.
  3. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 6:30, 9:30 i 18:00. Taca zbierana tego dnia jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. W przyszłą niedzielę, o godz. 11:00 Msza św. w intencji ks. Pawła Śliżewskiego SAC z okazji jego imienin.
  5. W wakacyjne niedziele spowiedź w dużym kościele będzie tylko w konfesjonale po prawej stronie od wejścia do kościoła.
  6. Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Radomiu przy ul. Gagarina proszą o zagłosowanie na projekty złożone przez placówkę do Budżetu Obywatelskiego dotyczące budowy bieżni do skoku w dal oraz remontu sali gimnastycznej.
  7. Dziękujemy za złożone tydzień temu ofiary na tacę inwestycyjną przeznaczona na spłatę nowego oświetlenia w naszym kościele i kaplicy Świętej Rodziny.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką