+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XI Niedziela Zwykła

16 czerwca 2024

  1. Dzieci biorące udział w „Niedzieli z Owieczką” prosimy dziś o odbieranie nagród. Dziękujemy dzieciom i ich rodzinom za całoroczne zaangażowanie w tę formacyjną akcję.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:20. W środę – w ramach Nowenny do św. Józefa, którą rozpoczynamy o godz. 17:00.
  3. We wtorek o godz. 18:00 Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Marek Solarczyk udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
  4. W piątek o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego dziękczynienia dzieci, młodzież, rodziców, dziadków oraz dyrekcje, nauczycieli i wszystkich pracowników szkół.
  5. Wspólnota „Galilea” w dniach 9-14 lipca w Stryszawie k. Suchej Beskidzkiej organizuje wakacyjny obóz dla młodzieży w wieku 17-25 lat pod nazwą WOW – Wiara Odmienia Widzenie. W programie: konferencje, koncerty, spotkaniach z ciekawymi gośćmi, zajęcia sportowe. Więcej informacji pod numerem telefonu 781 301 968.
  6. Dziękujemy za składane dziś ofiary na tacę inwestycyjną oraz na figurę św. Józefa. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy 1000 zł na figurę i 500 zł na oświetlenie.
  7. Nasza grupa pielgrzymkowa Biała 11 serdecznie dziękuje za wspólne grillowanie i zbiórkę do puszek, która odbyła się tydzień temu. Na potrzeby grupy zebrano kwotę w wysokości 9772 zł.
  8. Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Radomiu przy ul. Gajowej proszą o zagłosowanie na projekt złożony przez placówkę do Budżetu Obywatelskiego dotyczący budowy bieżni lekkoatletycznej przy PSP 23. Powodzenie tej inicjatywy zależy od liczby oddanych głosów, dlatego w przyszła niedzielę po Mszach św. o godz. 9:30; 11:00 i 12:30 będą zbierane głosy na rozbudowę zaplecza sportowego Szkoły. Prosimy o zabranie telefonu komórkowego, aby zagłosować on-line. Oddanie głosu nie trwa długo, a członkowie szkolnej społeczności przy przygotowanych stolikach będą zachęcać do głosowania i w nim pomagać. Można też oddać jednocześnie głos na inny wskazany przez siebie projekt.
  9. Dziękujemy za modlitewną łączność z pielgrzymami do Medjugorie. W sklepiku parafialnym można nabyć pamiątki oraz dewocjonalia z Medjugorie.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką