+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

VI Niedziela Zwykła

11 lutego 2024

 1. Dziś obchodzimy 32. Światowy Dzień Chorego, o godz. 17:20 zapraszamy na nabożeństwo w intencji chorych i cierpiących.
 2. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo fatimskie. O godz. 8:30 różaniec i okazja do spowiedzi. Następnie Msza św., podczas której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych i Adoracja.
 3. W najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akademii Żywej Wiary. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną coraz lepiej poznawać Pismo Święte i naukę Kościoła.
 4. W najbliższą środę przypada Popielec – rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 6:30, 8:00, 9:30, 16:30 (dla dzieci i młodzieży) i 18:00. Zachęcamy do podjęcia praktyk pokutnych w Okresie Wielkiego Postu. Środa Popielcowa to dzień postu ścisłego, który polega na spożyciu tylko jednego posiłku do syta w ciągu dnia oraz dwóch skromnych posiłków oraz na wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 5. W Środę Popielcową Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17:00 będzie sprawowane w kaplicy Świętej Rodziny.
 6. W wielkopostne piątki Nabożeństwa Drogi krzyżowej: dla dzieci o godz. 16:35; dla dorosłych o godz. 7:30 i 17:20; dla młodzieży o godz. 19:00.
 7. W sobotę, 17 lutego i w każdą trzecią sobotę miesiąca zapraszamy na godz. 19:00 do dużego kościoła na „Wieczór Chwały” prowadzony przez Wspólnoty całej naszej diecezji.
 8. W przyszłą niedzielę, 18 lutego, o godz. 18:00 Msza św. i katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
 9. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:15.
 10. Siostra Joanna zaprasza kobiety w każdym wieku do grupy Apostołek Zmartwychwstania. Apostołki to kobiety żyjące w świecie tajemnicą paschalną i duchem Zmartwychwstania. Zgłębiając tajemnicę paschalną razem z siostrami zmartwychwstankami niosą Dobrą Nowinę o Zmartwychwstaniu Jezusa wszędzie tam, gdzie na co dzień żyją i pracują.
 11. Młodzieżowa Schola Pallottiego pilnie poszukuje osoby grającej na gitarze oraz osób chętnych do wspólnego śpiewania. Próby scholi odbywają się w każdą sobotę o godz. 16:00.
 12. W przyszłą niedzielę „taca inwestycyjna” na wymianę oświetlenia w naszym kościele i kaplicy Świętej Rodziny.
 13. W przyszłą niedzielę rozdanie nagród dla dzieci biorących udział w „Niedzieli z Owieczką”.
 14. W ubiegłym tygodniu na konto parafialne na oświetlenie kościoła i kaplicy wpłynęła łączna kwota 450 zł. Składamy wyrazy wdzięczności za każdą ofiarę.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką.