+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

V Niedziela Zwykła

4 lutego 2024

  1. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Romana Rusinka SAC – pallotyna z Sekretariatu Misyjnego z Ząbek, wieloletniego misjonarza w Rwandzie. Po Mszach św. można złożyć do puszek ofiary dla misjonarzy – pallotynów posługujących na całym świecie.
  2. Dziś Msza święta hospicyjna o godz. 14:00. O godz. 17:00 zapraszamy do kaplicy Świętej Rodziny na spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. O godz. 17:20 rozpocznie się modlitwa różańcowa.
  3. Jutro I poniedziałek miesiąca. Wypominki roczne o godz. 17:20, a o godz. 18:00 Msza św. za zmarłych.
  4. W Tłusty Czwartek, 8 lutego, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Ostatkowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się w naszej kawiarence w godz. 17:00-20:00. Zachęcamy do przebrania się w ciekawe stroje. W czasie balu będzie można skorzystać z ciast i napojów przygotowanych przez Scholę dziecięcą, za co będzie można złożyć ofiarę do puszki na rozwój Scholi. Wstęp na bal jest wolny!
  5. W najbliższy piątek powracamy do cotygodniowego sprawowania Mszy św. o godz. 15:00. Po Mszy św. będzie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja do Mszy św. wieczornej. Od godz. 17:00 adoracja jest w ciszy. Serdecznie zapraszamy do tej wyjątkowej modlitwy.
  6. Młodzieżowa Schola Pallottiego pilnie poszukuje osoby grającej na gitarze oraz osób chętnych do wspólnego śpiewania. Próby Scholi odbywają się w każdą sobotę o godz. 16:00.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili 32. Światowy Dzień Chorego. Na godz. 17:20 zapraszamy na nabożeństwo w intencji osób cierpiących. 13 lutego podczas Nabożeństwa fatimskiego zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
  8. W przyszłą niedzielę Ksiądz Proboszcz przedstawi sprawozdanie po odbytej wizycie duszpasterskiej.
  9. W ubiegłym tygodniu drzwiczki naszego tabernakulum zostały zdemontowane i będą poddane renowacji.
  10. W ubiegłym tygodniu na konto parafialne na oświetlenie kościoła i kaplicy wpłynęła łączna kwota 450 zł. Składamy wyrazy wdzięczności za każdą ofiarę.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką