+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

V Niedziela Wielkanocna

28 kwietnia 2024

  1. Dziś Słowo Boże głosi ks. Wojciech Świderski SAC, przełożony pallotyńskiej Wspólnoty z Jeziornej-Osady k. Malborka.
  2. W środę rozpoczynamy maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:20. Zadbajmy o wizerunki Matki Bożej w naszych domach i w przydrożnych kapliczkach. Rodzinnie gromadźmy się przy nich na śpiewanie Litanii loretańskiej, pieśni Maryjnych czy różaniec i wieczorny Apel Jasnogórski.
  3. W I czwartek miesiąca Nabożeństwo majowe w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
  4. W piątek, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Spowiedź pierwszopiątkowa na początku każdej Mszy św.
  5. W sobotę, 4 maja, o godz. 11:00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 przyjmą I Komunię św. W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 dzieci będą przeżywały swój Biały Tydzień.
  6. W I sobotę Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00. O godz. 17:20 Nabożeństwo majowe.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 14:00 Msza św. hospicyjna, o godz. 17:00 zmiana tajemnic różańcowych dla Wspólnoty Żywego Różańca. O godz. 17:15 różaniec połączony z Nabożeństwem majowym.
  8. Trwa kolejny etap prac przy nowym oświetleniu w naszym kościele i kaplicy. „Bóg zapłać” za ofiary składane na ten cel, a także za ofiary składane na figurę św. Józefa.
  9. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego Księży Pallotynów w Ołtarzewie, przekazuje pozdrowienia i podziękowania za zebrane ofiary na utrzymanie seminarium. W ubiegłą niedzielę alumni seminarium zebrali kwotę 7 132 zł

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką