+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

IV Niedziela Wielkanocna

21 kwietnia 2024

 1. Dzisiaj praktykę diakońską w naszej Parafii kończy dk. Paweł Strojewski SAC. Dziękujemy Bogu za jego talenty i gorliwą posługę pośród nas. Życzymy mocy Ducha Świętego na ostatnie tygodnie przygotowań do przyjęcia święceń kapłańskich.
 2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane dziś do puszek na potrzeby naszego pallotyńskiego Seminarium w Ołtarzewie.
 3. Zapraszamy dzisiaj na godz. 17:20 na Nabożeństwo w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania.
 4. Dzisiaj o godz. 9:30 Msza św. w intencji ks. Marka Kujawskiego SAC z okazji jego imienin. Pamiętajmy o naszym Solenizancie i dziele Hospicjum Królowej Apostołów także w naszych osobistych modlitwach.
 5. Dziś po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
 6. We wtorek, w Uroczystość św. Wojciecha, o godz. 6:30 Msza św. w intencji ks. Antoniego Czulaka SAC w 3. rocznicę śmierci.
 7. W najbliższy piątek, 26 kwietnia, kapłani odwiedzą chorych w ich domach przed Uroczystością Królowej Polski przypadającą w I piątek maja. Do chorych mieszkających przy ul. Gagarina, których dotychczas odwiedzał ks. Mieczysław, Ksiądz Proboszcz uda się wyjątkowo w sobotę, 27 kwietnia.
 8. W najbliższy piątek w kościele i kaplicy rozpocznie się drugi etap prac przy oświetleniu.
 9. W przyszłym tygodniu Słowo Boże wygłosi do nas ks. Wojciech Świderski SAC, pallotyn z Jeziornej-Osady k. Malborka.
 10. W zakrystii i kancelarii prowadzimy zapisy na wyjazd na święcenia kapłańskie do Ołtarzewa w niedzielę, 5 maja. Koszt: 50 zł. Szczegóły u ks. Marcina.
 11. Dziękujemy za wszystkie składane ofiary na figurę św. Józefa.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką