+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

III Niedziela Wielkanocna

14 kwietnia 2024

  1. Dziś o godz. 9:30 Msza św. w intencji ks. Roberta Kaima SAC z okazji jego imienin. Naszego Solenizanta polecajmy Bogu także w naszych osobistych modlitwach.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 9:30 Msza św. w intencji ks. Marka Kujawskiego SAC z okazji imienin.
  3. W przyszłą niedzielę praktykę diakońską w naszej parafii kończy dk. Paweł Strojewski SAC. Będziemy wtedy obchodzili niedzielę seminaryjną. Po Mszach św. będzie można złożyć do puszek ofiary na Seminarium w Ołtarzewie.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  5. Do najbliższej soboty w naszym kościele można oglądać wystawę opowiadającą o życiu i działalności Heleny Kmieć, wolontariuszki misyjnej, która została zamordowana w Boliwii. Pod koniec każdej dzisiejszej Mszy św. przedstawicielka Fundacji przybliży nam postać tej wyjątkowej misjonarki.
  6. W najbliższy piątek, o godz. 18:45, w kawiarence pod kościołem organizowane jest spotkanie dla osób zapisanych na pielgrzymkę do Medjugorie. Proszę ze sobą zabrać dowód osobisty, długopis oraz brakujące kwoty do zapłaty 600 zł i 370 euro.
  7. Od 26 kwietnia w kościele i kaplicy rozpocznie się II etap prac przy oświetleniu, dziękujemy za każdą ofiarę złożoną na tacę inwestycyjną oraz wpłaty indywidualne.
  8. Dziękujemy za wszystkie składane ofiary na figurę św. Józefa.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką