+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

I Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2024

  1. Serdecznie witamy w naszej parafialnej Wspólnocie dk. Pawła Strojewskiego SAC, który do 21 kwietnia będzie odbywał pośród nas praktykę duszpasterską przed przyjęciem święceń kapłańskich. Dk. Pawłowi życzymy mocy Ducha Świętego i wielkiej życzliwości od spotykanych w Radomiu ludzi.
  2. Dziś o godz. 17:15 pierwsze Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. Dziś o godz. 18:00 Msza św. i katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Dzieci biorące udział w „Niedzieli z Owieczką” prosimy o odbieranie dzisiaj nagród od Owieczki.
  5. W wielkopostne piątki zapraszamy na Nabożeństwa Drogi krzyżowej: o godz. 7:30 i 17:20 dla dorosłych, o godz. 16:35 dla dzieci i o godz. 19:00 dla młodzieży.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na utrzymanie jadłodajni dla ubogich.
  7. W kancelarii parafialnej prowadzimy zapisy na tegoroczną pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 3-10 czerwca. Serdecznie zapraszamy.
  8. W zakrystii i kancelarii prowadzimy zapisy na wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Seminarium do Ołtarzewa. Termin: niedziela 10 marca. Wyjazd o godz. 12:00. Przy zapisie należy dokonać wpłaty w wysokości 45 zł. Więcej informacji u ks. Marcina. W programie wyjazdu nie ma Mszy św.
  9. W ubiegłym tygodniu na oświetlenie kościoła i kaplicy wpłynęła łączna kwota 2200 zł (na konto parafialne 1700 zł i do kancelarii 500 zł). Składamy wyrazy wdzięczności za każdą ofiarę.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień,
niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką