+

AKTUALNOŚCI

+

Nowi ministranci

W niedzielę, 21 czerwca 2026, na Mszy św. o godz. 11:00 Ksiądz Proboszcz Rafał Czekalewski SAC wprowadził w posługę pięciu ministrantów. Ci nowi członkowie parafialnej liturgicznej służby ołtarza będą od dzisiaj wspierać kapłanów i dbać o piękno liturgii, służąc samemu Chrystusowi. Życzymy im wytrwałości i ciągłego zachwytu z tej zacnej posługi.