+

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

+

XX Niedziela Zwykła

20 sierpnia 2023 r.

  1. W tym tygodniu posługę Przełożonej naszej młodzianowskiej Wspólnoty sióstr zmartwychwstanek kończy s. Teresa Genowefa Ozimek CR. Dziękujemy Siostrze za lata pracy i modlitwy pośród nas, a szczególnie za katechizację dzieci i młodzieży. Kolejnym miejscem pracy Siostry Teresy będzie Koniecpol koło Częstochowy.
  2. Nauczyciele i pracownicy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, który zajmuje się edukacją i opieką nad dziećmi
    i młodzieżą z niepełnosprawnościami, proszą o zagłosowanie na projekt złożony przez placówkę do Budżetu Obywatelskiego. Projekt pod nazwą „Plenerowa Strefa Rekreacji i Wypoczynku” będzie ogólnodostępnym miejscem integracji oraz aktywnego spędzania czasu wolnego dla mieszkańców Radomia. Powodzenie tej inicjatywy zależy od liczby oddanych głosów, dlatego dziś po zakończeniu Mszy św. wolontariusze z Ośrodka będą rozdawać ulotki z informacją o zasadach głosowania.
  3. W sobotę, w Uroczystość NMP Częstochowskiej, Msze św.
    w naszym kościele o godz. 6.30, 9.00 i 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę po raz ostatni odprawimy Mszę św. o godz. 20.00.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na pomoc powodzianom ze Słowenii. Zebraliśmy na ten cel 4710 zł. Bóg zapłać za każda ofiarę.

Na czas świętowania niedzieli i na rozpoczynający się tydzień, niech Pan Bóg nam błogosławi, a św. Józef darzy nas swoja opieką